Hakkımızda

Akan Yürekli

Akan Yürekli Van Özalp – Sarıköy’den çıkarak günümüzde bir marka haline gelen ve şahsi ismini de taşıyan Akan Yürekli A.Ş.’yi kurmuştur. Markanın başarıya ulaşması sürecinde birçok sorunla karşılaşan Akan Yürekli başta gurbet yolculuğuna çıkarak İstanbul’a gelerek önce özel sektörde çalışmış sonrasında ise ticaret hayatına başlamıştır. Ayrıca akademik hayatından da kopmayarak Dumlupınar Üniversitesi’nde Mimari Restorasyon bölümünü tamamlamıştır. Bu süreç zarfında da e-ticaret ile tanışarak çevrimiçi birçok pazaryerinde ürün satmaya başlamıştır. Akan Yürekli markası için temel değişim süreci ise Amazon ile tanışmak olmuştur.

Markamız

2019 yılında ilk şirket kurulmuş ve reklam yazılımı geliştirerek hem ekibimiz genişlemiş hem de sektörden birçok firmaya yazılım satma sürecimiz başlamıştır. Markamız 2020 yılında Amerika’da büyük bir markanın online ana bayisi olmuş ve daha sonrasında Amerika, İngiltere ve Avrupa ülkelerinde toplamda otuz yedi en çok bilinen bilgisayar markalarının, bilgisayar aksesuarlarının ve elektronik markaların bayisi olarak B2B satış yapmaya başladı. Ekibimizde yer alan yazılımcı ve operasyon yöneticilerimiz ile yakaladığımız başarı sonucunda yurt dışındaki bütün e-ticaret siteleri bizi distribütör olarak kabul alma sürecimiz başlamıştır. Bununla birlikte Türkiye’de otomasyon hizmeti vermeye başlayarak yurt dışında e-ticaret yapmak isteyen Türk satıcılarına ürün tedarik hizmeti vermek en temel iş kollarımızdan biri haline gelmiştir. Sahip olduğumuz bayilikler sayesinde Amazon Akan Yürekli Markamızı bir distribütör kabul ederek firmamızın yetki mektubu ve faturasını kabul etmiştir. Bu durumda yer alan Türkiye’deki ilk firma özelliğini taşıyoruz.
Yakında Türkiye ve Orta Doğu’da bayilik vermeye başlayacağız. Yazdığım reklam yazılımımla da Türkiye’de büyük markalara reklam desteği vermeye devam ediyoruz. Başarılarımız ile hiç bir zaman yetinmiyor daha fazlasını öğreneceğimize ve daha büyük işler başaracağımıza inanıyoruz. Başarımıza sizlerde ortak olabilirsiniz.


FOLLOW ME

Amazon Reklam Desteği

Geliştirdiğimiz yazılımlar sayesinde satışa sunduğunuz tüm ürünleri doğru hedef kitlelere ulaştırıyoruz.

Ürün Tedarik

Sahip olduğumuz distribütörlük ve bayilikler ile sizlere ürün bulma sürecinde yardımcı oluyoruz.

Hesap ortaklığı

Akan Yürekli'nin Amazon ortaklığı programlarını inceleyin. Satışlardan pay alın, ek gelir elde edin